بازار دارایی فکری فرابورس ایران

6
1
8
روز
1
6
ساعت
5
8
دقیقه
1
2
ثانیه

sponsering

tarhha

park

fan bazar

boomerang

 iitm-logo

فستيوال بازار دارايي فكري را در حوزه اختراعات و نوآوري هاي صنايع شيميايي و پليمر

قابل‌توجه مخترعين ، سرمايه گذاران و صنعتگران

فن بازار منطقه اي استان کرمانشاه ( شرکت شهرکهاي صنعتي استان کرمانشاه ) با همكاري مركز فن بازار ملي ايران ، پارک علم و فناوري استان کرمانشاه ، شركت فرابورس ايران و با حمايت معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري در نظر دارد فستيوال بازار دارايي فكري را در حوزه اختراعات و نوآوري هاي صنايع شيميايي و پليمر در تيرماه سال جاري برگزار نمايد. اين فستيوال تخصصي به منظور تجاري سازي نوآوري هاي حوزه صنايع شيميايي و پليمر از طريق معامله / جذب سرمايه گذار در بازار دارايي فكري و با حضور سرمايه گذاران و توليدكنندگان صنايع شيميايي و پليمر برگزار مي شود . شايان ذکر است پس از برگزاري هفت فستيوال موفق توسط مركز فن بازار ملي ايران که با استقبال گسترده صنعتگران و توليدكنندگان در پایتخت برگزار گردیده ، اين فستيوال در خارج از پایتخت و در استان کرمانشاه برگزار مي گردد.
 اختراعات حائز شرايط ، پس از طي فرايند ارزيابي و انتخاب در روز برگزاري فستيوال به مخاطبان معرفي شده و زمينه تعامل بين طرفين با برگزاري جلسات رو در رو فراهم مي شود.
 در صورت حصول توافق و انجام معامله از طريق بازار دارايي فكري ، حمايتهاي مادي و معنوي معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري در قالب ارائه تسهيلات وجود خواهد داشت:
• تسهيلات تكميل مستندات نوآوري ها براي ارائه به سرمايه گذاران ( ارزيابي فني اختراعات و تهيه BP ) .
• تسهيلات خريد/ سرمايه گذاري در نوآوري ها براي سرمايه گذاران و صنعتگران : تسهيلات قرض الحسنه به قراردادهای منعقد شده ( اعم از خريد قطعي اختراع ، ليسانس و يا سرمايه گذاري مشترك ) تا سقف 5 ميليارد ريال به صورت تسهيلات قرض الحسنه.

مخترعان و نوآوران حقيقي و حقوقي كه تمايل به حضور در اين فستيوال را دارند، مقتضي است فرم ثبت نام پيوست را تكميل و به همراه تصوير گواهي ثبت اختراع حداكثر تا پانزدهم مهرماه (15 مهر ماه) سال 96 به آدرس پست الكترونيك kermanshah@techmart.ir ارسال نمايند.

متقاضيان مي توانند براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص با کارگزار فن بازار متطقه اي استان کرمانشاه 37243866-37243422-37264665-3726700-083 تماس حاصل نمايند.

فرم ثبت نام

 

poster polymer2

poster arayeshi 3 icon

poster rang2 icon

festival varzeshi icon3

polymer2 ico

sinapress

bazar sanaye ghazaei

bazardarayee park  
   

دریافت اخبار فستیوال از طریق پیامک و ایمیل

 1. شماره تلفن همراه(*)
  لطفاً شماره تلفن همراه را وارد نمائید.
 2. نشانی پست الکترونیکی(*)
  ایمیل وارد شده معتبر نمیباشد.
 3. نام و نام خانوادگی(*)
  لطفاً نام را وارد نمائید.
 4. کد امنیتی:(*)
  کد امنیتی:
  کد وارد شده معتبر نمیباشد. لطفاً مجدداً تلاش نمائید.

telegram membership

      park  bazardarayee  Sazman Sabt bonyad nokhbegan Sandogh Tose fanavari Novin anjoman pelastic  APCHEN Farsi polymer petro rangOpooshesh lastic logo