بازار دارایی فکری فرابورس ایران

6
1
8
روز
1
6
ساعت
5
5
دقیقه
1
3
ثانیه

sponsering

tarhha

park

fan bazar

boomerang

 iitm-logo

اولین فستيوال بازار دارايي فكري در حوزه نوآوري‌هاي شهر هوشمند

مركز فن‌بازار ملي‌ايران (پارك فناوري پرديس) با همكاري شركت فرابورس ايران و با حمايت معاونت علمي و فناوري رياست‌جمهوري پس از برگزاري یازده فستيوال در صنعت لوازم خانگي، تجهیزات پزشکی، صنعت موادغذایی ،صنعت پلاستیک وپلیمر ،تجهیزات پزشکی (تخصصی)، صنعت سنگ و صنعت تجهیزات ورزشی و توانبخشی که با استقبال گسترده صنعتگران و تولیدکنندگان برگزار شد در نظر دارد اولین فستيوال بازار دارايي فكري را در حوزه نوآوري‌هاي شهر هوشمند را در زمستان سال جاری برگزار نماید.

اولین فستيوال بازار دارايي فكري در حوزه نوآوري‌هاي صنعت آرایشی و بهداشتی

پس از برگزاري هشت فستيوال در صنعت لوازم خانگي، تجهیزات پزشکی، صنعت موادغذایی ،صنعت پلاستیک وپلیمر ،تجهیزات پزشکی (تخصصی)، صنعت سنگ و صنعت تجهیزات ورزشی و توانبخشی بصورت خصوصی كه به ترتیب در دي‌ماه 94 ، شهریور، دی و اسفند ماه 95 و خرداد،شهریور وآبان ماه 96 با استقبال گسترده صنعتگران و تولیدکنندگان برگزار شد در نظر دارد اولین فستيوال بازار دارايي فكري را در حوزه نوآوري‌هاي صنعت آرایشی و بهداشتی را در زمستان سال جاری برگزار نماید.

فستیوال تخصصی نوآوریهای حوزه صنعت رنگ و پوشش

فن بازار ملی ایران با همکاری موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش و شرکت سنجش فناوری خاورمیانه و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در نظر دارد فستیوال تخصصی نوآوریهای حوزه صنعت رنگ و پوشش را در مهرماه 1396 برگزار نماید.

فستيوال بازار دارايي فكري را در حوزه اختراعات و نوآوري هاي صنايع شيميايي و پليمر

فن بازار منطقه اي استان کرمانشاه ( شرکت شهرکهاي صنعتي استان کرمانشاه ) با همكاري مركز فن بازار ملي ايران ، پارک علم و فناوري استان کرمانشاه ، شركت فرابورس ايران و با حمايت معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري در نظر دارد فستيوال بازار دارايي فكري را در حوزه اختراعات و نوآوري هاي صنايع شيميايي و پليمر در تيرماه سال جاري برگزار نمايد.

فستیوال نوآوري‌هاي حوزه سلامت

فن بازار منطقه ای استان کرمان با همکاری مرکز فن بازار ملی ایران و شرکت فرابورس ایران و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در نظر دارد فستیوال تخصصی نوآوریهای حوزه سلامت را در استان کرمان برگزار نماید. این فستيوال تخصصي به منظور تجاريسازي نوآوري‌هاي حوزه سلامت در ۶ محور، و از طريق معامله / جذب سرمايه‌گذار در بازار دارايي فكري و با حضور سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان حوزه سلامت برگزار می‏شود.

دومین فستيوال تخصصي نوآوري‌هاي صنعت تجهيزات پزشكی برگزار شد

دومین فستيوال تخصصي نوآوري‌هاي صنعت تجهيزات پزشكی در حاشیه نمایشگاه فناوري و نوآوري INOTEX 2017 برگزارشد

تامین مالی تا سقف 500میلیون تومان برای قراردادهای این رویداد


دومین فستيوال تخصصي نوآوري‌هاي صنعت تجهيزات پزشكی توسط مرکز فن بازار ملی ایران در دومین روز از نمایشگاه نوآوری و فناوری INOTEX 2017 برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، در این فستیوال که به عنوان بستری برای تجاری سازی و فرصتی برای سرمایه گذاری تجهیزات پزشکی از آن یاد میشود ۷ ایده برتر از میان ۱۴۳ ایده، طرح خود را برای سرمایه گذاران به صورت حضوری ارائه خواهند کرد و بیش از 100طرح تایید شده توسط کارشناسان هم در یک کتابچه در اختیار شرکت کنندگان در رویداد قرار گرفت.
مهندس اکبر قنبرپور رئیس مرکز فن بازار ملی ایران در شروع این فستیوال گفت: یکی از دستاوردهای فستیوال اول، نهايي شدن 3 قرارداد انتقال فناوری و سرمایه گذاری به ارزش 35 میلیارد ریال بود، از طرفی با توجه به پتانسیل های زیاد حوزه تجهیزات پزشکی به علاوه استقبالی که هم از سوی سرمایه گذاران هم ایده پردازان از اولین فستیوال این صنعت شد تصمیم گرفتیم تا هفتمین فستیوال مجموعه فن بازار را به صنعت تجهیزات پزشکی اختصاص دهیم.
وی در ادامه از رویدادهای پیش رو در سال 96چنین گفت: در سال 96به جز این فستیوال 4 فستیوال دیگر در حوزه های متنوع و پرکاربرد کشور برگزار خواهد شد حوزه هایی که هم در سمت عرضه و هم تقاضا فرصت های بسیاری برای کار را در خود دارند.
رئیس مرکز فن بازار ملی ایران به فرصت های خوب سرمایه گذاری که در نمایشگاه اینوتکس 2017وجود دارد اشاره کرد و گفت: علاوه بر این رویداد در نمایشگاه اینوتکس امسال فرصت های بسیاری برای سرمایه گذاران در همه بخش ها وجود دارد که پیشنهاد می کنم پس از برگزاری این رویداد به غرفه های این نمایشگاه سر بزنید.
قنبرپور در آخر به حمایت های مالی از قرادادهای این رویداد اشاره کرده و گفت: تا کنون 10معامله در بازار دارایی فکری به سرانجام رسیده که از معامله یازدهم تا معامله بیستم این امکان وجود دارد تا سقف 60درصد قراردادهایی که در این رویداد منعقد می شود تا مبلغ 500میلیون تومان تامین سرمایه شوند.
وی در آخر اظهار امیدواری کرد تا این رویداد موجب برقراری ارتباطات خوبی بین سرمایه گذاران، تولیدکنندگان و ایده پردازان حوزه تجهیزات پزشکی شود.
شایان ذکر است که این فستیوال توسط معاونت علمی ریاست جمهوری، پارک فناوری پردیس، سازمان بورس اوراق بهادار و بازار دارایی فکری فرابورس ایران حمایت شده است.

ارائه 7 ایده برتر در دومین فستیوال تجهیزات پزشکی

ارائه 7 ایده برتر در دومین فستیوال تجهیزات پزشکی در نمايشگاه فناوري و نوآوري اینوتکس2017 محقق شد؛

7 ایده برتر از 13 مورد در دومین فستیوال تجهیزات پزشکی در نمایشگاه اینوتکس 2017 توسط صاحبان ایده ارائه شدند.


به گزارش پارک فناوری پردیس؛ مهندس اکبر قنبرپور در مراسم دومین فستیوال تجهیزات پزشکی اظهار داشت: این فستیوال، هفتمین فستیوال برگزار شده در طی دو سال اخیر بوده است.

وی با بیان اینکه تا پایان امسال 4 فستیوال دیگر برگزار خواهیم کرد، افزود: همچنین قرار است 3 فستیوال کرمان، کرمانشاه و استان مرکزی برگزار شود.

به گفته رئیس مرکز فن بازار ملی ایران خاطر نشان کرد: این فستیوال ها فرصت های خوبی برای سرمایه گذاران فراهم می کنند و تا کنون10ایده برتر در بازار دارایی فکری معامله شده است.

وی اظهار داشت: از معامله 11 تا بیستم طبق اعلام معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تا سقف 60 درصد معادل پانصد میلیون تومان تسهیلات به ایده ها اعطا خواهد شد.

وی تاکید داشت: بازپرداخت این تسهیلات بدون سود است و تنفس لازم برای تحقق فناوری در نظر گرفته شده است.

گفتنی است، ایده های «کمک کننده به عامل زایمان»، «واکر چند منظوره»، «اسفنج شستشو دهنده داخل شکمی»، «اجزا مدولار پروتز زیر زانو»، «تولید پلیت الکتروکوتر جراحی»، « قلم پلاسمایی» و « دستگاه انتقال انواع مایعات به وسایل اندوارولوژی و تمامی عمل های جراحی باز و بسته» در این فستیوال ارائه شدند.

دومین فستيوال تخصصي نوآوري‌هاي صنعت تجهيزات پزشكي برگزار می شود

دومین فستيوال تخصصي نوآوري‌هاي صنعت تجهيزات پزشكي برگزار می شود
بيش از 170 اختراع برای ارائه در دومين فستيوال تخصصي نوآوري هاي صنعت تجهيزات پزشكي رقابت میکنند

ایجاد فرصت تجاری سازی برای ایده های برتر حوزه پلاستیک و پلیمر

در قالب یک فستیوال برگزار می شود؛
ایجاد فرصت تجاری سازی برای ایده های برتر حوزه پلاستیک و پلیمر

برگزاری فستیوال‌ها راه‌حلی برای توسعه تجاری‌سازی طرح‌های نوآورانه است

رویدادهای عرضه نوآوری و فستیوال‌ها راه‌حل توسعه معاملات و تجاری‌سازی طرح‌های نوآورانه در بازار دارایی فكری است.

poster arayeshi 3 icon

poster rang2 icon

festival varzeshi icon3

polymer2 ico

sinapress

bazar sanaye ghazaei

bazardarayee park  
   

دریافت اخبار فستیوال از طریق پیامک و ایمیل

 1. شماره تلفن همراه(*)
  لطفاً شماره تلفن همراه را وارد نمائید.
 2. نشانی پست الکترونیکی(*)
  ایمیل وارد شده معتبر نمیباشد.
 3. نام و نام خانوادگی(*)
  لطفاً نام را وارد نمائید.
 4. کد امنیتی:(*)
  کد امنیتی:
  کد وارد شده معتبر نمیباشد. لطفاً مجدداً تلاش نمائید.

telegram membership

      park  bazardarayee  Sazman Sabt bonyad nokhbegan Sandogh Tose fanavari Novin anjoman pelastic  APCHEN Farsi polymer petro rangOpooshesh lastic logo